System iBiznes powstał z myślą o ułatwieniu pracy przedsiębiorcy.
Dzięki naszemu systemowi oszczędzi się dużo cennego czasu na między innymi przepisywaniu danych np. sprzedając na allegro do tej pory aby obsłużyć sprzedaż należało spisać dane kontahenta do programu wystawiającego faktury, a nastepnie wysłać sprzedany produkt za pomocą kolejnego programu - w naszym systemie można zrobić to samo w około 30 sekund. Jest to możliwe dzięki integracji naszego systemu z platformą allegro, który w przejrzystej tabeli wyświetli sprzedaż z allegro, następnie jednym kliknięciem przeniesie dane kupującego do wystawienia faktury VAT oraz jednym kliknięciem przeniesie dane kupującego do obsługi przesyłek kurierskich, czyli pozwoli na automatyczne zamówienie kuriera DPD,UPS,Fed-ex,K-ex.
Także system automatycznie wygeneruje list przewozowy, wyśle go na emaill, a odbiorcę przesyłki poinformuje, że przesyłka została wysłana poprzez emaill lub sms. W wiadomości tej klient otrzyma numer listu przewozowego oraz dane kontaktowe do firmy kurierskiej.
Zapraszamy do zapoznania się z podobnymi automatycznymi funkcjami w systemie Ibiznes poprzez założenie konta. Przez pierwsze 30 dni korzystanie z systemu jest darmowe, natomiast po upływie tego terminu, w celu dalszego korzystania z systemu należy wykupić 30-dniowy dostęp w cenie tylko 20 zł. netto

DLACZEGO WYBRAĆ NASZ SYSTEM IBIZNES.COM.PL ?

Odpowiedź jest bardzo prosta.
Prosimy wyobrazić sobie system o nieograniczonych możliwośniach, który spełnia wszystkie Państwa wymagania, który pozwoli Państwu zająć się prowadzeniem firmy a sprawy biurowe, organizacyjne pozostawi naszemu systemowi. System nasz bowiem ma wszystkie możliwe funkcje niezbędne do prowadzenia działalności.
TAK to właśnie jest nasz system.
Zapytasz jak to jest możliwe? Przecież nie istnieje system, który będzie posiadał wszystkie możliwe funkcje ułatwiające prowadzenie firmy, które sobie wymyślę. Jednak system Ibiznes taki jest ponieważ, na bieżąco go aktualizujemy. Aktualizacje te to nic innego jak sugestie, propozycje, zapotrzebowanie naszych klientów. Jeżeli jest coś co Państwo potrzebujecie, a nie oferuje tego system Ibiznes wystarczy nam to zgłosić, a specjalnie dla Państwa wykonamy aktualizację systemu o funkcje, które są Państwu potrzebne do ułatwienia prowadzenia biznesu.
Zapytacie Państwo ile to kosztuje,
przecież praca programisty to kolosalne pieniądze? Otóż u nas to nic nie kosztuje, wszystkie Państwa potrzeby wdrażamy bez żadnych opłat, wykonujemy aplikacje skierowane pod Państwa wymagania za darmo. Jednak jest mały haczyk - zastrzegamy sobie, iż wdrożone aktualizacje udostępniamy wszystkim naszym użytkownikom, czyli Państwa indywidualny pomysł ułatwi, usprawni pracę innych przedsiębiorców.


Pamiętaj, ciężko pracujemy po to, aby Tobie pracowało się bardzo łatwo :) .

Ostatnia aktualizacja

Kontakt

    NK Studio Reklamy
    1 Maja 15 D
    57-200 Ząbkowice Śląskie
    Tel. 530-794-490
  • Email: info@ibiznes.com.pl